LUKSUSOWE PRZEŁĄCZNIKI I GNIAZDA MADE IN BARCELONA

Font Barcelona projektuje i produkuje wyjątkowy osprzęt, którego elementy łączą piękno i najnowszą technologię z wysokiej jakości materiałami pozyskiwanymi lokalnie oraz procesami produkcji rzemieślniczej. Są one dostosowane do każdego projektu, oferując nieograniczone możliwości personalizacji, dodając niepowtarzlny akcentu każdej przestrzeni.

To właśnie szczegóły i detale sprawiają, że projekty wnętrz są uznawane za luksusowe i wyjątkowe. Od 1950 roku Font Design Group, rodzinny lokalny producent osprzętu, wykorzystuje zalety rzemiosła i innowacyjnego wzornictwa do produkcji swoich wysokiej klasy przełączników i gniazd, tworząc dzieła sztuki, które sprawiają, że każdy projekt architektoniczny jest wyjątkowy i wyróżnia się na tle innych.

Ta zachęcająca filozofia sprawiła, że produkty Font Design Group stały się najbardziej nagradzanymi produktami na rynku produktów elektrycznych.

Font Barcelona początkowo był jedną z kolekcji marki Fontini, następnie został wyodrębniony i dziś buduje swoją własna markę nowoczesnego osprzętu o wyjątkowym charakterze, zarówno wzorniczo jak i technologicznie. W skład marki wchodzą kolekcje Bridge oraz 5.1. Koncepcja mechanizmów elektrycznych, w których poszukiwana jest funkcjonalność,  nienaganny projekt z najwyższą zintegrowaną technologią daje możliwość uzyskania  w pełni konfigurowalnych luksusowych elementów osprzętu.

https://fontbarcelona.com