PRAWDZIWE RĘCZNIE WYKONYWANE, OD 1950 ROKU

Mechanizmy elektryczne zaprojektowane przez Fontini stanowią pewne zobowiązanie: porcelana, drewno i mosiądz to najszlachetniejsze materiały do tego lokalna, tradycyjna produkcja i ponad 70-lat doświadczenia.  Modułowe, ekskluzywne rozwiązania zaangażowane w projekt architektoniczny, łączące wiedzę techniczną z doświadczeniem przy użyciu najlepszych możliwych materiałów dla każdej serii elektrycznej.

Aktualnie  Fontini to wyłącznie  klasyczne propozycje, w której znajdują się kolekcje Garby, Garby Colonial, Dimbler, DO oraz Venezia, a także ekskluzywna kolekcję klasyczną 1950 Collection i niezwykle ozdobną Art kolekcję by Diva zawierającą motywy z kryształów i kryształowe kwiaty.

Są doskonałym nawiązaniem do historycznego stylu galanterii elektrycznej ale wykonane z nowoczesnym szlifem i z użyciem nowoczesnych technologii. 

Od 1950 roku Font Design Group, rodzinny lokalny producent produktów elektrycznych, wykorzystuje zalety rzemiosła i innowacyjnego projektu do produkcji swoich wysokiej klasy przełączników. Tworzy małe  dzieła sztuki, które sprawiają, że każdy projekt architektoniczny jest wyjątkowy i wyróżnia się na tle innych. Ta filozofia sprawiła, że produkty Font Design Group stały się najbardziej nagradzanymi produktami w tym sektorze.

Produkujemy dekoracyjne mechanizmy elektryczne o nienagannej funkcjonalności, jakości i estetyce. Pasja, wiara w produkt i zaangażowanie dało nam doskonałe wyniki, które pozwoliły nam aby manualnie rozwiązać wiele procesów produkcyjnych. 

Obróbka rzemieślnicza odgrywa bardzo istotną rolę w wykończeniu naszych mechanizmów i gniazd. Pozwala nam zwrócić szczególną uwagę na szczegóły, a my ten każdy szczegół traktujemy jak wyjątkowy.

Roger Font
C.E.O – Grupa Fontin

https://fontini.com/en/