O Firmie – Lifeideas Architektura Światła

LifeIdeas Architektura Światła

Jesteśmy dystrybutorem markowego i unikatowego oświetlenia. Importujemy bezpośrednio projekty i produkty najlepszych europejskich producentów oświetlenia dekoracyjnego i architektonicznego. W LifeIdeas Architektura Światła zajmujemy się sprzedażą nowoczesnych lamp i oświetleniowych systemów architektonicznych do wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. W swojej ofercie posiadamy lampy dekoracyjne i techniczne.

Dostarczamy fachowej porady oraz wsparcia projektowo – technicznego na każdym etapie współpracy. Inwestycje, które realizujemy obsługujemy kompleksowo, dostarczając zarówno odpowiednio dobrane źródła światła jak i osprzęt elektryczny.
Naszą ofertę zamyka sukcesywnie uzupełniany, selektywny wybór mebli.

Lifeideas Architektura Światla
Lifeideas Architektura Światla

W LifeIdeas Architektura Światła specjalizujemy się w doradztwie oraz projektowaniu koncepcji oświetleniowych. Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań oświetleniowych do inwestycji prywatnych oraz wnętrz komercyjnych.

Etapy
współpracy z LifeIdeas Architektura Światła

Każdy projekt i współpraca są inne, jednak w swojej pracy postępujemy wg. określonego planu, aby jak najlepiej odpowiadać́ potrzebom i oczekiwaniom inwestora.

1. Doradztwo

Na tym etapie współpracy omawiamy założenia i potrzeby. Na tej podstawie proponujemy rozwiązania i przygotowujemy koncepcje. Ważne jest dla nas poznanie wszystkich wymogów dotyczących np. planowanej automatyki budynku jak i założeń budżetowych.

2. Projekt oświetlenie

Współpracujemy przy realizacji projektów mieszkalnych, usługowych i biurowych. Przygotowany projekt weryfikuje dobór i rozmieszczenie opraw pod względem zgodności z oczekiwaniami inwestora, a także obowiązującymi normami.   

3. Sprzedaż

Na podstawie wcześniejszych ustaleń przygotowujemy zamówienie, które potwierdzone przez klienta jest realizowane z dostawą na wskazany adres

4. Instalacja oraz obsługa posprzedażowa

Korzystamy z oświadczonych ekip wykonawczych, które w razie potrzeby są w stanie zrealizować każdy montaż. W wypadku kiedy montaż realizowany jest we własnym zakresie w razie trudności wspieramy Państwa fachową pomocą.

5. Obsługa reklamacji

Opinia i zadowolenie naszych klientów są dla nas niezwykle istotne. Staramy się aby ewentualne sytuacje sporne rozwiązywać najlepiej jak możemy tak aby klient był usatysfakcjonowany.

Zapraszamy do współpracy

  • architektów wnętrz,
  • firmy elektroinstalacyjne, budowlane,
  • firmy FIT-OUT,  Design&Build,
  • deweloperów oraz inwestorów,
  • sklepy stacjonarne i internetowe.

Obsługujemy sprzedaż na terenie całego kraju, klientów z Warszawy zapraszamy do naszej siedziby, gdzie prezentujemy ekspozycję lamp wybranych producentów. Skontaktuj się z nami!

IC_flos_lampa_stolowa_1
lampy Flos Lifeideas Architektura Światla
Call Now Button