Lithoss to znana na całym świecie prestiżowa firma projektowa, która od piętnastu lat produkuje designerskie przełączniki. Produkty Lithoss są cenione na całym świecie ze względu na ich unikalny design, funkcjonalność i solidność. Świadczą o tym liczne prestiżowe projekty, w których wybierane są te autorskie produkty.

Projekt, rozwój i produkcja designerskich włączników oraz powiązanych produktów od początku do końca odbywa się w Belgii. Projektanci tworzą i wprowadzają innowacje, z pasją nadają kształt swoim pomysłom zgodnie z praktyką branżową. Wszystkie te elementy w połączeniu z faktem, że do produkcji używa się wyłącznie materiałów premium, gwarantują, że  produkty Lithoss są niezwykle wysokiej jakości.

To, co nadaje Lithoss wyjątkowy i ekskluzywny charakter, to praktycznie nieskończone możliwości w zakresie funkcjonalności, wykończenia, montażu wpuszczanego lub natynkowego, możliwości kombinacji i personalizacji.

Czy preferujesz określone wykończenie? Czy chciałbyś mieć inny przycisk? Może taki z własnym grawerem? Z różnorodną klamką w kompatybilnych wymiarach? Lithoss czerpie inspirację od Ciebie.

Zmień swoje wnętrze w jedną elegancką całość za pomocą opcji „podtynkowej”, która pozwala zintegrować przełączniki w ścianie dzięki nowej metodzie montażu – łatwiejszej niż kiedykolwiek wcześniej i wysoce zalecanej.

Lithoss oferuje również szeroki wachlarz różnorodnych aplikacji. Przełączniki, gniazda, ładowarki USB, czujniki i termostaty mogą zostać połączone z najbardziej zaawansowanymi systemami automatyki domowej.  W pełni zintegrowany czujnik KNX oferujący szeroką gamę możliwości eleganckiego wykończenia pięknie zintegrowanego przełącznika/czujnika. Dzięki licznym opcjom i wielu możliwościom indywidualnych rozwiązań Lithoss stał się niewątpliwym liderem w kategorii luksusowego i prestiżowego osprzętu. Wyboru koncepcji, którą można zintegrować, ma kluczowe znaczenie w dziedzinie projektowania wnętrz.

https://www.lithoss.be/en/