The shape of light – filozofia zespołu odpowiedzialnego za Giarnieri Light czyli rodzeństwa Lucii, Enrico i Antonio, skupia się na oryginalnym projekcie, połączonym z nowoczesną technologią i estetyką.

Dzięki temu powstaje urzekające, współczesne wzornictwo charakteryzujące się nowoczesną stylistyką, jednocześnie są to rozwiązania na każdą kieszeń. Wszystkie produkty Giarnieri Light  oparte są wyłącznie na wykorzystaniu technologii LED.

Ciągła ewolucja technologii oświetleniowych, oraz patrzenie w przyszłości jest motorem napędowym tworzenia zupełnie nowych rozwiązań i kolekcji, a wszystko to wykonane wyłącznie „Made in Italy”.

Niezależnie od tego, czy  kolekcje realizowane są w szkle, czy w metalu, lampy Giarnieri Light  łączą proste, czyste linie, z wykorzystaniem technologii LED.

Marka tworzymy lampy oraz systemy, które wykorzystują wyłącznie diody LED. Nowoczesny, ekologiczny i najbardziej elastyczny rodzaj źródeł światła ze wszystkich dostępnych na rynku. Pozwala on na stworzenie produktów nowoczesnych, a także praktycznych i oryginalnym.

Zobacz film:

https://www.giarnierilight.com/it