Polska marka Cleoni jest obecna na rodzimym rynku oświetleniowym od 20 lat – i od tylu lat zdobywa doświadczenie, pogłębia wiedzę, nawiązuje kontakty handlowe oraz poszerzamy asortyment i rozwija się a także inwestuje w rozwój. To dlatego Cleoni jest dziś  jednym z najbardziej stabilnych i innowacyjnych producentów oświetlenia w Europie. Lampy Cleoni zdobyły uznanie klientów na całym świecie. Mimo sukcesów producent nie spoczywa na laurach – nieustannie modyfikuje i unowocześnia technologie produkcji oraz uważnie śledzi trendy w designie.

Nie boimy się eksperymentów i innowacji – stawiamy na ciekawe, nowoczesne kształty i formy, ale jednocześnie doceniamy klasyczne linie, rozwiązania i techniki.

Producent wykorzystuje nowoczesne systemy łączności i wdraża inteligentne sterowanie natężeniem oświetlenia, a także korzysta z energooszczędnych i przyjaznych środowisku źródeł światła. Lampy wykonywane w podpoznańskiej fabryce powstają z najwyższej jakości, trwałych materiałów. Do produkcji wykorzystywane są drewno, aluminium i stal, z możliwością różnorodnego wykończenia: malowane proszkowo, polerowane lub pokryte lakierami metalizującymi.

Początkowa produkcja skupiała się głównie na prostych gipsowych oprawach oświetleniowych. Producent zaczął rozwijać asortyment oświetlenia technicznego do wnętrz prywatnych oraz inwestycji komercyjnych. Dziś w ofercie ma również ciekawe oprawy oświetleniowe,  które znajdują zastosowanie w mieszkaniach, hotelach, klubach czy innych lokalach użyteczności publicznej.

https://cleoni.pl/