Kultura BPM balansuje między tradycją, innowacją, rozwojem technologicznym i inżynierią przemysłową, gdzie projekt przekłada się na produkt o najwyższej technicznej precyzji, trwałym dobrym wyglądzie i wysokim standardzie komponentów technologicznych.  Wszystko to w służbie idei, ponieważ celem BPM jest pomoc w zaprojektowaniu idealnego rozwiązania oświetleniowego.   

Kolekcja Black Engineering przedstawia charakterystyczne elementy, które są zintegrowane z architekturą przestrzeni. Rzucając światło tworzą wyjątkowe otoczenie. Aby się wyróżnić, w tej kolekcji producent skupia się na innowacjach i eksperymentowaniu z nowymi formami oświetlenia, tworząc w ten sposób maksymalną ekspresję przy minimalnej ilości materiału.

Collection White structural Uczyń światło głównym bohaterem.

Kolekcja Structural została zaprojektowana w celu harmonijnego rozpraszania światła tak, aby było ono całkowicie zintegrowane, bez łączeń i ramek; w ten sposób produkt znika, a światło staje się prawdziwym bohaterem każdej przestrzeni. Jest to kolekcja wykonana w całości ręcznie z Crismosil, jest to materiał innowacyjny i ognioodporny, który zapewnia oprawom odporność porównywalną z aluminium oraz ręczne wykończenie.

https://www.bpmlighting.com/pl/home