iGUZZINI to marka będąca światowym potentatem w dziedzinie projektowania i produkcji oświetlenia do wnętrz oraz oświetlenia outdoor. Projekty, które iGuzzini zrealizowało na całym świecie w ciągu ponad 60-letniej historii, reprezentują tożsamość firmy, wartości i stałe zaangażowanie w wykorzystywanie światła jako narzędzia innowacji.

Miejsca ożywają dzięki odpowiednio zaprojektowanemu światłu, które nadaje im granice i konstruuje przestrzenie życiowe przyszłości.

Firma powstała w 1959 roku i od tego czasu koncentruje się na badaniu, projektowaniu i produkcji innowacyjnych systemów oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego.

Z małej firmy we Włoskim mieście Recanati stała się wiodącą międzynarodową grupą w sektorze oświetlenia architektonicznego, szczególnie do użytku profesjonalnego: biur, miejsc dziedzictwa kulturowego, miast i infrastruktury.

Dziś marka iGuzzini to niesamowite dziedzictwo i najlepsze tradycje oświetleniowe tak integralnie osadzone we Włoskim rynku połączone z osiągnięciami dzisiejszej technologii świetlnej, wsparte nauką, przemysłem i wiedza biznesową z najwyższej półki.

Bespoke

Indywidualne rozwiązania powstają w architekturze, aby dopełnić projekt i stać się jego integralną częścią.

https://www.iguzzini.com/