Wizja firmy DELIGHTFULL koncentruje się na najlepszym mariażu wysokiej jakości wzornictwa i wysokiej jakości rzemiosła. Produkty z kolekcji marki, nie tylko oświetlają wnętrza, dają przede wszystkim poczucie silnej obecności sztuki użytkowej o niepowtarzalnych formach. Świat, do którego zaprasza nas DELIGHTFULL to atmosfera, historia, chwile, które pozostają na zawsze. To kultura, sztuka, know-how. Całość łącząca przeszłe dziedzictwo rzemieślnicze z uwzględnieniem pojawiających się aktualnych potrzeb klienta. Całość zaprojektowane przez artystów i rzemieślników z mądrością i pasją do rzemiosła.

WARTOŚCI DELIGHTFULL:

PROJEKTOWANIE | Każdy produkt DELIGHTFULLpokazuje intensywną pasję do projektowania oświetlenia w klasycznym wydaniu.

UMIEJĘTNOŚCI  |  Każdy produkt DELIGHTFULL to praca ręczna i mądrość oraz jakość z niej płynąca, często zapomniana przy produkcji masowej.

ELEGANCJA | Każda sztuka ma niepowtarzalną tożsamość, co sprawia, że jest wyjątkowa.

DELIKATNOŚĆ | Wartość atrakcyjna dla tych, którzy doceniają i odczuwają wszystkimi zmysłami.

WYRAFIOWANIE | Produkty, z wyrazistym charakterem i z osobowością, prezentowane w sposób delikatny i wyrafinowany. Oświetlenie z duszą.

Kolekcja DELIGHTFULL szeroki wybór wysokiej jakości projektów oświetleniowych, wystarczająco uniwersalnych dla wielu rodzajów przestrzeni i styli. Dziedzictwo z lat 30, 40 i 50 lat, inspirowane duszą i jazzem wzbogacone mądrością ręcznego rzemiosła.

Wielofunkcyjna kolekcja składająca się z 45 bardzo estetycznych wzorów w 4 typologiach.

www.delightfull.eu