Od ponad 75 lat firma BEGA projektuje i produkuje wysokiej jakości oprawy przeznaczone do niemal wszystkich obszarów architektury wnętrz i terenów zewnętrznych. W tym czasie powstały produkty, których koncepcja i znak towarowy stały się swego rodzaju pojęciem rodzajowym dla wielu opraw w całej branży.

Wiedza, doświadczenie i ciągła gotowość do nauki determinuje naszą codzienną pracę przy projektowaniu nowych opraw i opracowywaniu nowych koncepcji produktów.

Dioda LED zainspirowała wyobraźnię entuzjastów światła bardziej niż jakikolwiek inny rodzaj źródła światła. Znacznie wyższa skuteczność świetlna, stabilna barwa światła, bardzo długa żywotność oraz – co nie mniej ważne – efektywność  kosztowa przemawiają za profesjonalnym wykorzystaniem tej nowoczesnej technologii lamp do oświetlenia ogólnego. Bega oferuje wszystkie serie opraw z diodami LED.

Bega kojarzona jest w największej mierze z oświetleniem zewnętrznym i w tym segmencie wiedzie prym z oprawami, zwanymi dziś potocznie „słupkami”. Ta kategoria ma swoje korzenie w rozwiązaniach firmy BEGA, która już od kilkudziesięciu lat projektuje je i tworzy, wyznaczające trendy. Jednym z takich nowoczesnych rozwiązań są słupki systemowe BEGA – modułowa koncepcja oprawy, w której jednostka świetlna oprawy słupkowej może być łączona z dodatkowymi komponentami technicznymi, które są zintegrowane z rurą słupka.

https://www.bega.com/