Arrival to kompletna rodzina lamp o dynamicznych, opływowych, organicznych, miękkich  kształtach, które rzeźbią światło delikatnymi, graficznymi liniami.

Arrival to wyróżniająca się kolekcja. W serii dostępne są lampy sufitowe, stołowa i podłogowa. Kolekcja jest dostępna w kolorze złotego brązu, który może przełamywać nieco klasycyzujące eleganckie wnętrza. W kolorze czarnym jest na wskroś nowoczesna i minimalistyczna.

Rozgałęziając się od centralnego złącza, wspólnego dla wszystkich wersji, każdy model ma trzy ramiona, które tworzą miękki kształt geometryczny poprzez profil, który jest zarówno lekki, jak i strukturalny. Każdy element posiada przekrój, który pozostawia profil aluminiowy widoczny z zewnątrz, jednocześnie tworząc wewnątrz powierzchnię rozpraszającą światło.

Powstałe elementy wtapiają się w przestrzenie, a ich obecność jest dyskretna, jednocześnie charakterystyczna dzięki kształtowi i jakości delikatnie rozproszonego światła.

Są to eleganckie i nowoczesne obiekty oświetleniowe, idealne do stosowania pojedynczo, w kompozycji, do łączenia różnych wersji w zależności od wymagań przestrzeni instalacyjnej.

PROJEKTANT: Ludovica+Roberto Palomba

MATERIAŁ: aluminium, silikon

DOSTĘPNE KOLORY: czarny, mosiądz

DOSTĘPNE WERSJE: sufitowa, ścienna, system

WYMIARY: zależnie od wersji

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: LED zintegrowany 3000K

ZASILANIE: 230V

PROTOKÓŁ ŚCIEMNIANIA: Artemide app