dipping_lampa_stolowa_marset_2

Dipping Light to budząca emocje kolekcja na którą składają się lampy wiszące, kinkiety i lampy stołowe. Włączone, hipnotyzują różnymi odcieniami farby filtrującej światło i tworzącej magiczną atmosferę. Po wyłączeniu zmienia się w wielobarwną szklaną kulę o silnym działaniu estetycznym.

Dipping Light zaczęło się od eksperymentu polegającego na kilkukrotnym zanurzeniu w farbie, włączonej żarówki, ale przekształciło się w lampę. Rezultatem są warstwy koloru pomalowane w koncentryczne okręgi, które zatrzymują światło, osłabiając jego intensywność. Farba pełni rolę cienia, barwiąc światło i nadając mu fakturę. Ten proces rzemieślniczy sprawia, że ​​każda lampa jest wyjątkowa i ekskluzywna.

Bez względu na typologie, Dipping Light pozbywa się wszystkich niepotrzebnych elementów i zachowuje tylko to, co niezbędne, a kolor zajmuje centralne miejsce. Przy użyciu kilku lamp do stworzenia kompozycji efekt wizualny jest hipnotyzujący. Oprawy są dostępne w czterech różnych średnicach: 12 cm, 20 cm, 30 cm i nowej średnicy 40 cm. Kiedy włącza się tę większą żarówkę, po prostu wymaga uwagi: kolor jest przesłaniem. Jego rozmiar emanuje tak dużą siłą i estetyką wizualną, że może wypełnić każdą przestrzeń, skąpać pokój w kolorze.

Dostępne jest również akcesorium klastra do lampy wiszącej Dipping Light o długości 12, 20 i 30 cm, umożliwiające jednoczesne podłączenie kilku lamp wiszących do jednego punktu świetlnego. Daje to swobodę tworzenia kompozycji i oświetlania dużych przestrzeni. Jako lampa ścienna, ten projekt jest dostępny w dwóch różnych wersjach, pierwszy to kula montowana bezpośrednio na ścianie, a druga wykorzystuje metalowy stelaż. Wykończenie podstawy jest dostępne w kolorze szczotkowanego mosiądzu lub grafitu.

PROJEKTANT:  Jordi Canudas 2019

MATERIAŁ: dmuchane szkło, aluminium

DOSTĘPNE KOLORY: biały, niebieski, zielony, bursztynowy, różowy

DOSTĘPNE WERSJE: wisząca, kinkiet, stołowa, przenośna

WYMIARY: ⌀ kuli 13 mm, 20 mm, 30 mm, 40 mm

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: LED zintegrowany 2700K

PROTOKÓŁ ŚCIEMNIANIA: nie