Hotel MGallery Nest by Sofitel został otwarty w 2019 roku. Mieliśmy w tym projekcie swój wkład, dostarczając do niego oświetlenie marki AromasDelCampo.

Projekt hotelu jest eklektyczny i odważny jest inspirującą zabawą wzorami i kolorami.

Położony w samym sercu biznesowej dzielnicy Paryża – La Défense –umiejscowiony w przeszklonym budynku. Ten pełen kontrastów hotel, jest odą do pracy i estetyki Ettore Sottsass, który hołdował w swoich projektach jaskrawej kolorystyce i wyrazistym elementom oraz dekoracjom.

Autorami wnętrz hotelu są Oscar Lucien Ono i jego paryskie studio projektowania wnętrz Maison Numéro 20.

W ramach swojego najnowszego przedsięwzięcia Projektant zaprasza nas do wnętrz miękkich i ciepłych, zaaranżowanych swobodnie, artystycznie i elegancko. To jego wyrafinowany wszechświat, prawdziwy mariaż energii i kreatywności.

151 pokoi i 16 apartamentów MGallery Nest wyposażone zostało w wykonane na zamówienie drewniane meble i akcesoria, takie jak dywany, lustra, wieszaki na ubrania, okrągłe stoły i pufy, a także wyrafinowane akcesoria takie jak poduszki francuskiego domu mody Hermès i mosiężnymi detalami. To co dopełnia całości to oświetlenie, którego istotną część stanowią lampy hiszpańskiej marki Aromas Del Campo, którą mamy przyjemność dystrybuować. Kolory, faktury, kształty to wszystko niewątpliwie tworzy klimat wnętrza, jednak tym co dopełnia i pozwala docenić całokształt projektu jest odpowiednie oświetlenie. Wnętrza Hotelu MGallery Nest by Sofitel zostały dopełnione przez lampy z kolekcji Anet, Abbacus i Ficus.

Nasze zaangażowanie w ten projekt jest wynikiem niesamowitej współpracy z polskim wykonawcą powierzchni hotelowych Mobi Contract, który realizuje swoje projekty w całej Europie.