Aldo Bernardi to blisko 50 lat pasji, pomysłów oraz wspaniałych projektów.

To, co w głównej mierze definiuje kolekcje projektowane przez producenta, można zawrzeć w hasłach: styl, tradycja i dbałość o szczegóły.  Powyższe trzy cechy, świadomie i pieczołowicie pielęgnowane dzień po dniu, pozwalają Aldo Bernardi na tworzenie lamp, które niezmiennie i niezależnie od panującej mody znajdują swoich zwolenników.

Większość produktów wykonana jest z ceramiki lub mosiądzu. Tak też nazywają się główne kolekcje, w których znajduje się wszelkie typy lamp: wiszące, kinkiety, lampy podłogowe i stołowe, a także spory wybór zewnętrznych bolardów oraz kinkietów i latarni. Całość ma charakter rustykalny i jest pokłonem w kierunku tradycyjnego rzemiosła. Patrząc na piękne, ceramiczne, malowane lub rzeźbione klosze lamp wiszących lub kinkietów, możemy puszczając wodze fantazji, przenieść się do przedwojennych klasycznych domów i poczuć ich atmosferę.

Lampy z kolekcji Aldo Bernardi świetnie dopełnią wnętrza zaprojektowane w klimacie tradycyjnym lub ocieplą nowoczesne przestrzenie. Producent ma również w swojej ofercie klasyczne kolekcje natynkowych systemów osprzętu elektrycznego.

www.aldobernardi.com