KREATYWNE OŚWIETLENIE ARCHITEKTONICZNE

PROLICHT to odnoszący globalne sukcesy, austriacki producent koncepcji oświetleniowych oraz oświetlenia architektonicznego w segmencie premium.

Wyjątkowość marki Prolicht polega na dostarczaniu klientom produktów, dających nieograniczoną możliwość konfiguracji – zarówno pod względem wielkości i formy. Te możliwości sprawiają, że oprawy Prolicht harmonijnie wpisują się w całość projektu lub kontrastują jego z kluczowymi punktami – zgodnie z zamysłem projektanta.  

Produkty oświetleniowe marki są w katalogu dostępne w 30 unikalnych kolorach.

Bez nieograniczonych możliwości projektowych, jakie dają najnowocześniejsze technologie oświetleniowe, nie da się stworzyć pożądanego nastroju świetlnego i atmosfery pomieszczenia: od barwy światła, poprzez jego temperaturę, aż po kąt świecenia. Od dyfuzora po odbłyśnik – wszystko można indywidualnie połączyć z odpowiednią oprawą. Doskonała akustyka pomieszczeń i oświetlenie dostosowane do indywidualnych potrzeb to warunki, których spełnienia oczekują wymagający inwestorzy. Z tego powodu Prolicht połączył siły z Impact Acoustic, aby stworzyć unikalne oprawy akustyczne, spełniające  najwyższe wymagania w sektorze oświetlenia profesjonalnego, od biur po hotelarstwo. Know-how w zakresie technologii oświetleniowej połączono z najlepszym producentem produktów akustycznych.

Zrównoważone rozwój, wrażliwość w podejściu do naszego naturalnego środowiska, współpraca z klientami, partnerami, dostawcami i pracownikami, dla których ww. wartości są jednakowo ważne oraz świadomość odpowiedzialności społecznej znajdują odzwierciedlenie w umowach z partnerami i dostawcami przekładając się na cały proces zarządzania rozwojem marki i produktu. Solidnym fundamentem rozwoju Prolicht jest zarządzanie jakością. W ten sposób producent gwarantuje klientom wysoką jakość produktów i najlepsze usługi. Dzięki unikalnym strukturom procesów budowane jest zaufanie klientów niezbędne do tworzenia zrównoważonych sieci.

Wszechświat PROLICHT oferuje nieograniczone możliwości przekształcania pomysłów w rzeczywistość. Kreatywne umysły w dziedzinie projektowania, rozwoju i planowania współpracują z wysoko wykwalifikowanymi technikami, aby tworzyć produkty szyte na miarę.

https://www.prolicht.at/en/