Firma powstała w 1989 r. , mając jasno określony kierunek rozwoju: ​​systemy oświetleniowe które będą definiowały najwyższy poziom pod względem jakości światła. Na początku lat 90-tych DGA 1989 pozostaje jedną z nielicznych firm inwestujących w badania nad diodami LED. Tworzy innowacje i wyznacza kierunki, nigdy nie podążając i nie goniąc rynku.

KONTROLA JAKOŚCI MATERIAŁÓW

DGA do produkcji opraw oświetleniowych używa materiałów najwyższej jakości. Jest to stal nierdzewna i aluminium, które posiadają certyfikaty jakości i gwarancje, o niezmiennym w czasie udziale procentowym składników i związków stopu. Kontrola nad stabilnością surowca oznacza na przykład pewność, że aluminiowy radiator zachowuje tę samą jakość i stabilność termiczną w każdej partii produkcyjnej.

DGA to gwarancja najwyższej jakości produktów do zadań specjalnych. Doskonały wybór do oświetlenia nowoczesnych wnętrz mieszkalnych, wymagających przestrzeni sklepowych, wystawienniczych czy muzealnych, a także do oświetlenia ogrodów i basenów.

BEZ KOMPROMISÓW, czyli PROJEKT TOTALNY

Projektowanie takie jest możliwe dzięki centrum projektowemu producenta. Mając na wyposażeniu doskonały sprzęt i narzędzia produkcyjne centrum projektowe DGA specjalizuje i skupia na projektowaniu mechaniki precyzyjnej. Każdy element mechaniczny używany do produkcji lamp jest opracowywany, testowany i produkowany we własnym zakresie.

SWOBODA TWORZENIA

Do każdej kolekcji DGA zawsze wybiera tylko najlepsze diody LED dostępne na rynku. Dlatego nie współpracuje na wyłączność z żadnym dostawcą, rezygnując z oczywistych korzyści ekonomicznych na rzecz jakości produktu.

Dążenie do perfekcji jest tym, co nas wyróżnia

WYBÓR NAJLEPIEJ WYDAJNYCH KOMPONENTÓW

Projektowanie i produkcja najlepszych lamp LED wymaga badań i ciągłego aktualizowania know-how. Dbałość o szczegóły  zaczyna się od doboru materiałów, skupiając się wyłącznie na parametrach technicznych i zgodności z wysokimi standardami jakości, który narzuca sobie producent.

Wyjątkowa koncepcja przestrzeni jest wyzwaniem do opracowania innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych.

DGA specjalizuje się w tworzeniu niestandardowych produktów. W tym przypadku, nawet jeśli są to pojedyncze produkty, są tworzone zgodnie z tą samą procedurą, co produkty standardowe, z uwzględnieniem wszystkich etapów produkcji i testów jakościowych.

https://www.dga.it/en/index.php