Projektowanie swoich kolekcji B.lux powierza najlepszym kreatywnym profesjonalistom, czego  efektem są ponadczasowe, funkcjonalne oprawy oświetleniowe, które od ponad 40 lat znajdują się w czołówce wzornictwa użytkowego.

Tworzymy specjalne projekty „szyte na miarę”, bez ograniczeń i zawsze staramy się sprostać każdemu wyzwaniu, które stanie na naszej drodze. Pomagamy projektantom wnętrz i architektom sprostać ich wyzwaniom, oświetlając ich pomysły.

Produkty Blux są dystrybuowane w 65 krajach. Taka obecność międzynarodowa jest możliwa dzięki rygorystycznej kontroli procesów produkcji i dystrybucji, dzięki czemu produkty marki spełniają najwyższe standardy jakości. To co najistotniejsze dla marki to budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu pomiędzy producentem a klientem.

Portfolio marki składa się z wyjątkowych lamp, pomagających stworzyć niepowtarzalną atmosferę bez względu na to czy znajdą się we wnętrzach domowych, w na zewnątrz  czy w przestrzeni publicznej. Każdy obiekt B.lux dostosowywany jest do konkretnych potrzeb z uwzględnieniem aspektów technicznych oraz estetycznych. Twórcom marki towarzyszy idea kreowania rozwiązań, które wzbogacą aranżację przestrzeni przy jednoczesnym idealnym jej oświetleniu. 

Sukces marki opiera się na powolnym, trwałym rozwoju. Nie ma tajemnic – to naturalny wynik zaangażowania i talentu zespołu, skupionego na oferowaniu najwyższej jakości  produktów i usług.

bluxlighting.com