Od ponad trzech dekad marka ArkosLight z zaangażowaniem tworzy zaawansowane rozwiązania oświetleniowe do wnętrz prywatnych i komercyjnych. Wyróżniające się wyjątkowym wzornictwem produkty, poddawane są skrupulatnym badaniom z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii, w celu zagwarantowania najwyższej jakości. Oświetlenie techniczne często jest niedoceniane i niezauważane. Nie ma jednak wątpliwości, że ma ono ogromne znaczenie w budowaniu atrakcyjnego i gościnnego charakteru wnętrz.

Światło jest istotnym aspektem życia. Nikt nie wyobraża sobie życia w ciemności. Projektanci Arkoslight nieustannie dążą do zaspokojenia tej jednej z najbardziej podstawowych i fundamentalnych potrzeb.

‘’Nie ma nic piękniejszego niż samo światło. Stąd nasze dążenia, aby tworzone produkty były godne takiego piękna. Naturalne światło jest najlepszym towarzyszem otwartych przestrzeni, w Arkoslight dążymy do tego aby nasze  oprawy towarzyszyły przestrzeniom stworzonym przez człowieka z takim samym stopniem harmonii. Architekci, projektanci, projektanci wnętrz… wspólną racją bytu jest tworzenie piękna.’’

Tak jak światło słoneczne nieustannie podąża za nieosiągalnym horyzontem, tak  samo marka dąży do ciągłego i niekończącego się doskonalenia. Podejmuje nieustanne starania aby uchwycić naturalną esencję i przekształcić ją w najlepsze dzieło człowieka zamknięte w oprawie oświetleniowej najdoskonalszej jaką można wyprodukować.

Oprawy Arkoslight nigdy nie przestają ewoluować, aby zawsze być w awangardzie pod względem koncepcji, takich jak oczekiwana żywotność diod LED, termiczne zarządzanie źródłami światła, spójność chromatyczna między wszystkimi jednostkami wyprodukowanymi z tego samego modelu, wierne oddawanie barw czy poprawa stosunku lumenów do watów.

Badania, rozwój i innowacje to trzy podstawowe filary, dzięki którym Arkoslight uzyskuje zróżnicowane, przełomowe i referencyjne produkty, które zaspokajają różnorodne potrzeby klientów.

Producent poddaje swoje produkty ciągłej ewolucji, aby zawsze pozostawały w czołówce designu, techniki i postępu, stale aktualizując swoje komponenty.

LARK to innowacyjna marka należąca do Arkoslight, która rewolucjonizuje najnowszą generację technologii LED, w tym lamp i specjalnego wyposażenia.

Modele lamp LARK i LARK 111 zastępują konwencjonalne żarówki najlepszą technologią LED. Ich źródło światła COB gwarantuje najlepszą kombinację wzornictwa i wydajności. Co więcej, ich wymiary pozwalają na montaż w niemal każdej oprawie oświetleniowej dostępnej na rynku.

„Ponieważ jesteśmy jakością.

Światło jest surowcem naszej pracy. Cały nasz wysiłek koncentruje się na poznaniu go, opanowaniu go, pomiarze i kontrolowaniu, aby uzyskać produkty, które są najnowocześniejsze w technice i mają maksymalną jakość światła.”

https://www.arkoslight.com/