LIGHT IS CREATION Każdy szuka swojego miejsca, każda przestrzeń mówi coś o osobie, która ją stworzyła, która ją posiada, która w niej mieszka i która ją lubi …Oświetlenie ma wpływ na wygląd miejsca, jego atmosferę i nasze w nim odczucia. Światło jest jedną z sił pierwotnych, które ukształtowały świat jaki znamy, a jego twórcza moc jest teraz wykorzystywana także do tworzenia spersonifikowanych przestrzeni.Misją VIBIA jest ułatwienie identyfikacji z otaczającą przestrzenią poprzez dostarczanie odpowiedniego oświetlenia, inspirowanie, pobudzanie zmysłu, zarówno konsumentów, jak i architektów wnętrz oraz oświetlanie przestrzeni poprzez unikalną gamę produktów.VIBIA ewoluuje poprzez badanie potrzeb konsumentów i zrozumienie, jakie potrzeby mają ludzie żyjący w różnych pomieszczeniach, zaskakując ich właściwymi propozycjami – często niespodziewanie – pomagając w tworzeniu pożądanych wrażeń.

UMOŻLIWIANIE ZMIAN

VIBIA rozszerza swoją rolę jako dostawca rozwiązań. Umożliwia swoim partnerom i sprzedawcom odgrywanie aktywnej roli w tworzeniu wartości dla swoich klientów. Inicjatywa VIBIA zawiera się w trzech głównych wartościach:

TWÓRCZOŚĆ

Jesteśmy w biznesie przepojonym kreatywnością począwszy od projektantów, którzy tworzą projekt, do wykonawców kształtujących przestrzenie i projekty oświetleniowe. Celem VIBIA jest stale pobudzać konsumentów i profesjonalistów na całym świecie i dostarczać im właściwe rozwiązania najwyższej jakości.

INNOWACJE

Dzisiejsze skomplikowane otoczenie stanowi wyzwanie, które doprowadziło nas do stworzenia przełomowego, udanego modelu organizacyjnego gwarantującego najwyższą jakość i wysoki poziom usług bez utraty stałego rozwoju produktów. Technologia odgrywa tu subtelną rolę: choć jest niewidoczna, tworzy emocje.

THE ART OF POSSIBILITIES

Witaj w świecie pełnym nowych możliwości. Uczyń krok w świat VIBIA, bądź gotowy na nowe doświadczenia. Poznasz nowe możliwości twórcze, które pozwolą Ci dokonać lepszego wyboru opraw oświetleniowych, współtworzyć i dostosować produkty i proponować innowacyjne rozwiązania dla swoich projektów oświetleniowych. W świecie VIBIA można być tak kreatywnym, jak nigdy przedtem. VIBIA oddaje wszystkie niezbędne elementy w Twoje ręce, tak, że nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej  fantazji. VIBIA pomaga rozwinąć Twoją  kreatywność, oferując możliwość generowania unikalnych projektów, stymulując i inspirując.

Zapraszamy do VIBIA, Witaj w dziedzinie generowania możliwości. VIBIA z siedzibą w Barcelonie (Hiszpania), miejscu kultywowania najwyższej kultury projektowania. Z lokalnej wiedzy stworzyliśmy globalną działalność. Jesteśmy obecni w 60 krajach i posiadamy oddział w New Jersey (USA).

Działamy w branży kreatywności i innowacyjności i to jest to co lubimy. Opracowaliśmy własny ekosystem, aby wspierać innowacyjność i wysoką wydajność oraz  dostarczyć nową wartość. Żyjemy z emocjonującym wyzwaniem rozwoju produktów najwyższej klasy, tworząc spójną, globalną firmę i markę o międzynarodowej renomie.

Wierzymy w naszą energię i w przyszłość.

http://www.vibia.com