Firma Lodes, znana wcześniej jako Studio Italia Design, zakończyła proces rebrandingu w czerwcu 2020 r. w 70 tą rocznicę istnienia, którego kulminacją było zaprezentowanie nowej tożsamości marki. Od tego czasu Lodes prezentuje nową erę współczesnego designu, celebrując know-how firmy w zakresie produkcji i esencję wysokiej jakości.

Począwszy od 1950 roku, wykorzystując wiedzę techniczną i najlepsze wzornictwo Made in Italy, Lodes z siedzibą w Wenecji projektuje i produkuje rozwiązania oświetleniowe do wnętrz oraz outdoor. Firma wyrosła z pasji Angelo Tosetto – założyciela marki.  Jego fascynacja szkłem, poparta badaniami technologicznymi, pozwoliła firmie ewoluować i stać się jednym z wiodących w Europie projektantów i producentów oświetlenia dekoracyjnego, obecnego na 90 rynkach świata.

Dziś Lodes reprezentuje ewolucję trzech pokoleń od czystej pasji do genialnych rozwiązań architektonicznych, tworząc źródła światła, które łączą współczesny design i innowacyjną technologię z materiałami najwyższej jakości, skrupulatnie opracowanymi przy użyciu najlepszych technik obróbki.

Różnorodność oferty zapewnia szereg możliwości personalizacji każdej przestrzeni – zarówno domowej jak i publicznej.

https://www.lodes.com/