AQFORM najbardziej rozpoznawalna, polska marka oświetleniowa. Firma funkcjonuje na naszym rynku od ponad dwudziestu lat.

Jeśli szukasz lamp  ściennychsufitowychzwieszanych lub jeśli interesuje Cię oświetlenie ledowe, to Aqform jest firmą, dzięki której twoje poszukiwania zostały zakończone sukcesem. Wybierając oprawy tego producenta możesz być pewien, że w kwestiach oświetlenia jest to wybór najlepszy. Przejrzyj naszą ofertę a  przekonasz się, że Aqform oznacza nie tylko markę, solidność i profesjonalizm, ale również pasję. Bo światło to ich pasja, A CZYSTA FORMA ŚWIATŁA to dewiza, którą realizują od lat ponad dwudziestu. Realizują z sukcesami. Aqform to jeden z najczęściej nagradzanych producentów oświetlenia w Polsce. Nagradzanych tak w kraju, jak i za granicą.

Red Dot Design Award, czyli słynna „czerwona kropka” przyznawana od sześćdziesięciu lat przez najstarszą instytucję w świecie designu – „Design Zentrum Nordhein Westfalen” w Essen, w Niemczech, to najwyższa nagroda, jaką może otrzymać producent oświetlenia . Nie bez przyczyny jest ona nazywana „Oscarem designu”. W 2015 roku podczas jubileuszowej edycji konkursu „Oscar goes to… ” Aqform! Lampa equilibra BALANS została wybrana spośród 4928 projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta. Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości, potrzebują profesjonalnej porady cz też pomocy w doborze oświetlenia zapraszamy do kontaktu.

https://www.aqform.com/pl/