Vibia_africa_2

Lampa stołowa Afryka – obiekt pożądania. Wyjątkowość, która łączy w sobie bogactwo formy i materialności z wysoką wydajnością świetlną.

Africa to holistyczna eksploracja piękna, funkcjonalności oraz istota człowieczeństwa.

„Afryka narodziła się jako odpowiedź na zmieniające się dynamicznie sposoby wykorzystywania przestrzeni mieszkalnych. Przenikanie funkcji mieszkalnej i profesjonalnej jest coraz bardziej oczywiste, wolne i swobodne”.

Dzięki niewielkim wymiarom podstawy – lampa nie zajmuje wiele miejsca na blacie stołu, a przy tym – ponieważ wykonana jest z jednego kawałka masywnego aluminium – charakteryzuje się wyjątkową stabilnością.

Zdefiniowane przez smukłą, stożkowatą podstawę zwieńczoną delikatną głową, Afryka dostępna jest w dwóch wysokościach: 40 i 45 cm. Lakierowana matowa faktura w czterech naturalnych kolorach beżowym, jasnobeżowym, brązowym oraz w barwach ciemnej terakoty wnosi namacalnie ciepły nastrój i charakter.

Dotykowy ściemniacz zapewnia trzy poziomy jasności: 100%, 66% oraz 33%, które pozwalają na nieprzerwaną pracę przez odpowiednio: 6,5 godz., 10 godz. oraz aż 20 godz. 

Wysokiej jakości moduł LED emituje światło o intensywności do 1.480 luksów – jest więc to lampka, która towarzyszyć nam może nie tylko przy łóżku, na tarasie czy przy stole w restauracji, ale z powodzeniem może służyć również do pracy. Ładowanie baterii odbywa się poprzez idealnie spasowaną wymiarami i kolorystycznie ładowarkę/podstawkę, a właściwe połączenie pomiędzy nią i lampką zapewniają umiejscowione w nich magnesy.  

PROJEKTANT: Francisco Gómez Paz

MATERIAŁ: aluminium

DOSTĘPNE KOLORY: 24 Beige M1 (NCS S 2005-Y50R), 25 Beige D1 (NCS S 4005-Y50R), 29 Brown D1 (NCS S 8005-Y50R), 38 Terra Dark (NCS S 5040-Y70R),

DOSTĘPNE WERSJE: stołowa

WYMIARY: 400 mm, 450 mm

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: led zintegrowany LED 2700 K. CRI >90.