Wspólna perspektywa 

Astro Lighting tworzone jest od 1997 roku przez Johna Ferona i Jamesa Bassanta. Założycieli, którzy poza wspólną marką dzielą także pasję do brytyjskiego designu oświetleniowego oraz wizję tworzenia produktów o wyróżniającej się jakości. Z wielką dbałością o detale, dbają o dopracowanie wszystkich elementów, które inni mogą przeoczyć, stawiając sobie wyzwania, żeby realizować je we właściwy sposób.

Oprawy Astro Lighting powstają w Wielkiej Brytanii. Od projektu, którego początkiem są odręczne szkice do wyprodukowanych, nowoczesnych i ponadczasowych, prostych w formie i dobrej jakości rozwiązań oświetleniowych.

W Astro Lighting istotną częścią działalności jest dbałość o przyszłość i harmonijne współdziałanie ludzi z planetą i środowiskiem. Szczególny nacisk kładziony jest na zrównoważoną produkcje gdzie zmiana zaczyna się od drobnych działań, które docelowo spowodują realną, istotną zmianę.

Zrównoważony rozwój to nie chwilowy kaprys czy modny trend. Dlatego Astro Lighting – firma, która ma w swojej ofercie szeroką i komplementarną ofertę opraw oświetleniowych – zarówno dekoracyjnych jak i technicznych, z podwyższonym IP przeznaczonych do łazienek, w zastosowaniu domowym i jak i profesjonalnym, a także opraw zewnętrznych – podjęła ważne deklaracje, dotyczące wpływu produkcji na środowisko.

Firma wyznaczyła długofalowe cele, które przyświecają każdej podejmowanej decyzji.

Jedną z podstawowych ambicji, jest osiągnięcie  więcej niż tylko neutralności węglowej. Celem jest aktywne ograniczanie emisji, w całym łańcuchu dostaw do minimalnych poziomów.

Zespoły projektowe i ds. jakości opracowują nowe sposoby wydłużania trwałości produktów.

www.astrolighting.com