Modoluce

Modo Luce to stosunkowo młoda marka. Na rynku od 2003 roku. W swoich projektach ModoLuce bardzo silnie eksperymentuje. Bada świat materiałów, procesów i form, z kreatywną swobodą bawiąc się właściwościami, wykorzystując śmiało całe spektrum możliwości, które dają tkaniny, metal, tworzywa sztuczne czy szkło murano.

Ta ścieżka poszukiwań we współczesnym świecie koncentruje się na funkcjonalności i pozwala wzbudzać emocje, przy jednoczesnym tworzeniu różnych i specjalnych rozwiązań oświetleniowych dla domu, do pracy i w przestrzeniach czy też w przestrzeniach komercyjnych. Stylistyka zaproponowanych kolekcji jest niezwykle bogata. Od eleganckiej klasyki po nowoczesne dekoracyjne rozwiązania ledowe.
Ponadczasowe plisy w seriach Florinda i Coco w szerokiej palecie kolorystycznej to propozycja dla osób ceniących ponadczasową elegancję w niebanalnym wydaniu. Pięknie prezentują się w każdych wnętrzach, a zaproponowane tkaniny i ich kolorystyka jest imponująca i nikogo nie pozostawi obojętnym. Kolekcja Florinda jest z resztą niekwestionowanym bestsellerem. Została doceniona przez architektów i oświetla zarówno restauracje, hotele jak i rezydencje czy mieszkania na całym świecie.
Propozycja godna loftu to metalowa wersja Florinda Desnuda, co w tłumaczeniu
oznacza Florinde rozebraną. Powstała ona na bazie szkieletu swojej starszej,
popularnej koleżanki. Lekka metalowa konstrukcja dostępna jest w kilku
najmodniejszych wybarwieniach.
Minimalizm możemy odnaleźć w takich kolekcjach jak Orb, która jest kolekcją bardzo prostych i oszczędnych w formie – dekoracyjnych lamp ledowych czy też kolekcji ABC.
W nowościach Modo Luce znajdziemy m.in. kolekcje Baobab, której wróżymy wielki sukces. Jeśli chcesz się przekonać dlaczego… zapraszamy do zapoznania się bliżej z oferta włoskiej marki.

http://www.modoluce.com/#/collezioniProdukty producenta

© Life Ideas 2013 made by AV & MM
Call Now ButtonZadzwoń