Multisystem to nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe oparte na aluminiowych profilach, wyposażonych w zintegrowane przewody elektryczne – dla napięcia bezpiecznego 48V. Dzięki temu system jest bezpieczny nawet dla niedoświadczonego użytkownika.

Oprawy można dowolnie przestawiać i przekładać pomiędzy różnymi odcinkami i rodzajami profili – daje to temu systemowi ogromną elastyczność w kształtowaniu światła we wnętrzu. W razie reorganizacji funkcji wnętrza oprawy można szybko przesunąć́ w zadane miejsce. Montaż̇ opraw wymaga jedynie zakliknięcia ich w profilu – żadnego dokręcania, przestawiania etc.

Wszystkie oprawy wchodzące w skład systemu wyposażone są w zintegrowany konwerter 48V – wymagają jednak zastosowania osobnego centralnego zasilacza, w formie podtynkowej lub zewnętrznej specjalnej puszki osłaniającej zasilacz.

Oprawy i zasilacze dostępne są̨ w wersji On-Off, jak również̇ z pełnym sterowaniem DALI2. Specjalne konwertery, w które wyposażone są oprawy, sprawiają̨ że każda z nich może być adresowana osobno.

PROJEKTANT: Labra

MATERIAŁ: aluminium

DOSTĘPNE KOLORY: czarny, biały,

DOSTĘPNE WERSJE: ścienna, sufitowa

WYMIARY: zależnie od wersji

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: zintegrowany LED  2700K/3000K/4000K, |

ZASILANIE: 48 V

PROTOKÓŁ ŚCIEMNIANIA: On -off, DALI