Czym jest QRLED ?

QRLED to nowoczesny moduł oświetleniowy zintegrowany z oprawą. Można by pomyśleć, że takich opraw jest na rynku sporo. Na czym więc polega wyjątkowość kolekcji QRLED? To, co wyróżnia najnowszą propozycję firmy Aquaform, to fakt, że kolekcja QRLED łączy w sobie zalety oprawy zintegrowanej z LED i tradycyjnie wymienianego źródła światła. W praktyce oznacza to, że cała kolekcja, która powstała na bazie najbardziej popularnych i najchętniej kupowanych opraw została zaprojektowana tak, aby sam moduł QRLED można było łatwo wymienić. 

Dzięki niemu sprawdzone produkty z oferty AQUAFORM, jako oprawy zintegrowane, zyskują parametry przewyższające dostępne na rynku retrofity LED i tradycyjne źródła światła. Kolekcja QRLED wykorzystuje najnowsze zdobycze technologii LED. Charakterystyczne wzornictwo i wysoka jakość parametrów kolekcji QRLED oferuje nowe spojrzenie na komfort projektowania oświetlenia oraz jakość emitowanego światła.

Zastosowanie

Lampy QRLED pasują tam, gdzie jakość światła ma duże znaczenie. Dlatego sprawdzą się m.in. w muzeach, galeriach sztuki, biurach czy wnętrzach mieszkalnych. Dzięki możliwości indywidualnej konfiguracji wielu parametrów, można je łatwo dostosować do potrzeb konkretnego projektu. Podnoszą nie tylko komfort projektowania oświetlenia, ale użytkowania wnętrza.

Sprawdzone kinkiety, lampy wiszące i oprawy wpuszczane w nowym wydaniu.

Lista opraw oświetleniowych Aquaform z modułem QRLED robi wrażenie. Dobrane na podstawie preferencji klientów, oprawy będące najchętniej kupowanymi w tradycyjnej do tej pory wersji, które zostały wyposażone w moduł QRLED to: kolekcje SQUARES 111 wpuszczany, SQUARES mini 111 natynkowy, TUBA 111, CERES 111, RING 111, SLEEK 111 oraz wybrane oprawy na szynoprzewody.

Cała kolekcja i wszystkie modele dostępne na: www.aquaform.pl