Syphaspot to najnowsza propozycja marki  Catellani & Smith. Wisząca lampa, która wzbogaca ofertę bestselerowych, modułowych żyrandoli wewnętrznych, włoskiej manufaktury.

Prosta i subtelna szklana kula wisząca, o nieregularnej strukturze pozostawia we wnętrzu delikatne ślady światła i cienia. Oprawa, która łączy w sobie źródło światła 24V firmy Spot Light z kloszem Syphasfera, zachowuje wszystkie rozwiązania znane z projektów Gold Moon i Jackie O.

Oprawę można stosować do sufitów z płyt gipsowo-kartonowych, jako pojedynczą zwieszaną oprawę z niewidocznym mocowaniem lub alternatywnie z wykorzystaniem satynowanych metalowych baz sufitowych.

Proponowane modele katalogowe wykorzystują standardową bazę sufitową ze stali satynowanej o średnicy 78 cm, mieszczącą 20, 25 lub 35 zwieszanych kul. Tak jak w pozostałych modelach Gold Moon czy Jackie O, również w tym projekcie producent gwarantuje  wykonanie bazy w innych  wymiarach i kształtach, możliwe są także wykonania  niestandardowe na zamówienie.

PROJEKTANT: Maurizio Quargnale we współpracy z Catellani & Smith Products Development Team

MATERIAŁ: szkło, metal

DOSTĘPNE KOLORY: przezroczysty

DOSTĘPNE WERSJE: wisząca

WYMIARY: zależnie od wersji

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: 1,2W 24V

ZASILANIE: 24 V