ODKRYJ HISTORIĘ

Założyciel marki Theo Eichholtz jest z zamiłowania kolekcjonerem antyków. W poszukiwaniu perełek do swojej kolekcji przemierzał bazary i sklepy na całym świecie, by w latach 90 tych w czasie Azjatykich podróży zafascynować się chińskimi meblami w stylu kolonialnym. W ten sposób stworzył swoją  markę w 1992 roku.  Początkowo planował zajmować się wyłącznie import najlepszych azjatyckich akcesoriów i mebli do Europy. Po drodze dodał do oferty starannie wyselekcjonowane elementy vintage i rozwinął markę, we współpracy z wiodącymi producentami na całym świecie, aby zaprojektować i zapewnić niezrównaną kolekcję stylowych i wyrafinowanych produktów przeznaczonych do wyposażenia wnętrz.

Przez lata Eichholtz stał się jednym z najbardziej znanych i renomowanych producentów luksusowych designerskich mebli, oświetlenia i akcesoriów. Dzięki portfolio, które obejmuje prawie 4000 produktów, oraz wprowadzaniu do 600 nowości w ramach dwóch pełnych kolekcji każdego roku, Eichholtz oferuję subtelnie nowoczesne spojrzenie na klasykę, zapewniając, że każdy produkt jest wyjątkowy i ambitny. Niezwykła rozpiętość kolekcji z bogatą paletą materiałów i wykończeń doskonale sprawdza się w wielu środowiskach mieszkalnych i komercyjnych na całym świecie.

Jako firma stale patrząca w przyszłość, Eichholtz była szanowaną obecnością na najbardziej prestiżowych targach na świecie, w tym Maison & Objet w Paryżu i Salone del Mobile w Mediolanie, a także innych wiodących imprezach w Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Tutaj prezentujemy nowe kolekcje w wciągających winietach, aby jak najlepiej zaprezentować styl życia Eichholtz.

https://www.eichholtz.com/en/