Być, Zadziwiać, Tworzyć. Mogłoby się wydawać, że wszystko już było, że niewiele nas zaskoczy. Może technologia, może użyte materiały. Ale w zasadzie nie spodziewamy się większej rewolucji. Są oczywiście nazwiska i marki, w których DNA wpisane są: oryginalność oraz niekonwencjonalność, ale skoro się ich spodziewamy, to w efekcie końcowym nie są już tak zaskakujące. I wtedy nadchodzi Karman Italia burząc poukładany rynek, zarówno podejściem do produktu, jak i komunikacji marki.

To marka inna niż wszystkie, chociaż powstała w centrum współczesnego designu – we Włoszech. Mająca niespełna 15 lat i olbrzymią, okrzepłą już w walce o współczesnego konsumenta, doskonałą, rodzimą konkurencję.

Dla marki Karman zarówno oświetlenie jak i światło są nieustającym źródłem inspiracji. Zapraszając nas – odbiorców do swojego świata Karman oferuje scenografię z nierzeczywistych snów, bajkową i emocjonalną. Spojrzenie na nieprzewidywalność rzeczy, lekkość, zdolność tworzenia, wzbudzając tym uśmiech i ciekawość. Każda kolekcja to inna historia, każda lampa to inne wspomnienie, które przenikają do prawdziwego świata z baśniowej krainy Karman, która współistnieje pomiędzy tradycją, a nowoczesnością, badaniami i wiedzą technologiczna w celu stworzenia pięknych obiektów i rzeźb świetlnych.

Karman Italia – marka dla wymagających koneserów sztuki i światła.

www.karmanitalia.it