O Firmie

Jesteśmy dystrybutorem markowego i unikatowego oświetlenia. Importujemy bezpośrednio projekty i produkty najlepszych europejskich producentów oświetlenia dekoracyjnego i architektonicznego. Zajmujemy się sprzedażą nowoczesnych lamp i oświetleniowych systemów architektonicznych do wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. W swojej ofercie posiadamy lampy dekoracyjne i techniczne.

Dostarczamy fachowej porady oraz wsparcia projektowo – technicznego na każdym etapie współpracy. Inwestycje, które realizujemy obsługujemy kompleksowo, dostarczając zarówno odpowiednio dobrane źródła światła jak i osprzęt elektryczny.
Naszą ofertę zamyka sukcesywnie uzupełniany, selektywny wybór mebli.

Specjalizujemy się w doradztwie oraz projektowaniu koncepcji oświetleniowych. Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań oświetleniowych do inwestycji prywatnych oraz wnętrz komercyjnych.

Etapy
współpracy

Każdy projekt i współpraca są inne, jednak w swojej pracy postępujemy wg. określonego planu, aby jak najlepiej odpowiadać́ potrzebom i oczekiwaniom inwestora.

1. Doradztwo

Na tym etapie współpracy omawiamy założenia i potrzeby. Na tej podstawie proponujemy rozwiązania i przygotowujemy koncepcje. Ważne jest dla nas poznanie wszystkich wymogów dotyczących np. planowanej automatyki budynku jak i założeń budżetowych.

2. Projekt oświetlenie

Współpracujemy przy realizacji projektów mieszkalnych, usługowych i biurowych. Przygotowany projekt weryfikuje dobór i rozmieszczenie opraw pod względem zgodności z oczekiwaniami inwestora, a także obowiązującymi normami.   

3. Sprzedaż

Na podstawie wcześniejszych ustaleń przygotowujemy zamówienie, które potwierdzone przez klienta jest realizowane z dostawą na wskazany adres

4. Instalacja oraz obsługa posprzedażowa

Korzystamy z oświadczonych ekip wykonawczych, które w razie potrzeby są w stanie zrealizować każdy montaż. W wypadku kiedy montaż realizowany jest we własnym zakresie w razie trudności wspieramy Państwa fachową pomocą.

5. Obsługa reklamacji

Opinia i zadowolenie naszych klientów są dla nas niezwykle istotne. Staramy się aby ewentualne sytuacje sporne rozwiązywać najlepiej jak możemy tak aby klient był usatysfakcjonowany.

Zapraszamy do współpracy architektów wnętrz, firmy elektroinstalacyjne, budowlane, firmy FIT-OUT,  Design&Build, deweloperów oraz inwestorów, a także sklepy stacjonarne i internetowe. Obsługujemy sprzedaż na terenie całego kraju, klientów z Warszawy zapraszamy do naszej siedziby, gdzie prezentujemy ekspozycję lamp wybranych producentów.

Call Now Button