Menu

MENU – kwintesencja duńskiego designu

Menu to po pierwsze POCZUCIE WSPÓLNOTY

Łączymy ludzi. Łączymy design. Łączymy przestrzenie.

MENU od zawsze fascynowało sposób, w jaki można łączyć jednostki i przestrzenie poprzez świetny design. W procesie tworzenia mebli, oświetlenia i akcesoriów wnętrzarskich z użyciem wysokiej jakości materiałów oraz w odpowiedzi na ludzkie potrzeby tworzymy silne i trwałe relacje pomiędzy projektantami, producentami i klientami.

Poczucie wspólnoty, które wynika z tego związku osób o podobnych poglądach, sprzyja głębszemu poczuciu przynależności. Produkty, które dzięki temu powstają wytrzymują próbę czasu, zachęcając do kontaktu międzyludzkiego, inspiracji i eksperymentów, aby przesuwać granice nowoczesnego designu. Naprawdę wierzymy, że pracując wspólnie, osiągamy więcej niż indywidualnie. Suma naszej pracy i naszych połączeń jest zawsze większa niż jej części. Nasze minimalistyczne projekty i duch współpracy pozwalają na stworzenie spójnych wnętrz, w których dobrze się czujemy zarówno w domu jak i miejscu pracy. Angażujemy branżę usług, redefiniując sposób, w jaki wykorzystujemy przestrzeń, a ostatecznie sposób, w jaki łączymy się z otaczającymi nas ludźmi.

PROJEKTANCI KSZTAŁTUJĄCY NOWOCZESNE PRZESTRZENIE

Dziś projekty MENU można spotkać na całym świecie. Aby mieć pewność, że nasze portfolio będzie nadal wyprzedzać potrzeby klientów i oferować użyteczne, piękne rozwiązania, współpracujemy ze współczesnymi talentami w zarówno naszej rodzimej Skandynawii i na całym świecie. Jednocześnie rozbudowujemy naszą kolekcję sięgając po mistrzów, których prace przetrwały próbę czasu i przypominają co to znaczy być nowoczesnym klasykiem. 

NASZ DESIGN – TWÓJ WYGLĄD

Aby nasze doświadczenia z przestrzeniami były satysfakcjonujące i niezapomniane, każdy punkt kontaktu musi przemyślanie angażować zmysły. Nasze reakcje na kolor i fakturę są natychmiastowe i intuicyjne, dlatego należy wziąć pod uwagę te reakcje przy wyborze nowych mebli. Program tapicerski MENU oferuje nieskończone możliwości dostosowywania naszej kolekcji w celu stworzenia idealnego wyglądu i stylu dla Twojej przestrzeni. Znajdziesz ponad 100 tkanin i skór, a jeśli chcesz, możesz nawet wybrać własną tapicerkę. W końcu to Twój świat. 

PROJEKT STWORZONY DO PRAWDZIWEGO ŻYCIA

Wierzymy w nowoczesny design zbudowany z myślą o trwałości. Każda sztuka jest produkowana z założeniem, że znajdzie wiele zastosowań, czy to w spokojnym pokoju rodzinnym, czy też w ruchliwej stołówce w miejscu pracy. Niezależnie od tego, czy nasze produkty zostaną użyte we wnętrzach prywatnych czy publicznych chcemy aby wybór naszych produktów wynikał z pewności, że wybrany przez Ciebie projekt został przetestowany pod kątem najbardziej wymagających scenariuszy użytkowania. Niektóre materiały z czasem nabiorą określonego wykończenia, przekształcając się w nowy wymiar intrygujących efektów. Ta emocjonalna trwałość pomaga stworzyć głębszą więź między Tobą a naszymi produktami.

https://menuspace.com/Produkty producenta

© Life Ideas 2013 made by AV & MM
Call Now ButtonZadzwoń