Aqform

AQFORM najbardziej rozpoznawalna, polska marka oświetleniowa. Firma funkcjonuje na naszym rynku od ponad dwudziestu lat.

Jeśli szukasz: lamp  ściennych, sufitowych, zwieszanych lub jeśli interesuje Cię oświetlenie ledowe, to Aqform jest firmą, dzięki której twoje poszukiwania zostały zakończone sukcesem. Wybierając oprawy tego producenta możesz być pewien, że w kwestiach oświetlenia jest to wybór najlepszy. Przejrzyj naszą ofertę a  przekonasz się, że Aqform oznacza nie tylko markę, solidność i profesjonalizm, ale również pasję. Bo światło to ich pasja, A CZYSTA FORMA ŚWIATŁA to dewiza, którą realizują od lat ponad dwudziestu. Realizują z sukcesami. Aqform to jeden z najczęściej nagradzanych producentów oświetlenia w Polsce. Nagradzanych tak w kraju, jak i za granicą.

 

Red Dot Design Award, czyli słynna „czerwona kropka” przyznawana od sześćdziesięciu lat przez najstarszą instytucję w świecie designu – „Design Zentrum Nordhein Westfalen” w Essen, w Niemczech, to najwyższa nagroda, jaką może otrzymać producent oświetlenia . Nie bez przyczyny jest ona nazywana „Oscarem designu”. W 2015 roku podczas jubileuszowej edycji konkursu „Oscar goes to… ” Aqform! Lampa equilibra BALANS została wybrana spośród 4928 projektów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta. Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości, potrzebują profesjonalnej porady cz też pomocy w doborze oświetlenia zapraszamy do kontaktu.

https://www.aqform.com/pl/Produkty producenta

© Life Ideas 2013 made by AV & MM
Call Now ButtonZadzwoń