VYRO: stylowe oświetlenie stworzone z myślą o przestrzeniach prywatnych.

Proste natynkowe oprawy sufitowe cieszą się ciągłym powodzeniem. Są funkcjonalne dobrze doświetlają przestrzenie więc doskonale sprawdzają się w roli oświetlenia podstawowego. W zasadzie możemy wyłącznie takimi oprawami oświetlić całe wnętrza. Do tego kilka lamp stojących i mamy to.

Duży sukces kolekcji TUBA zainspirował polskiego producenta do stworzenia nowej rodziny opraw natynkowych. Kolekcja VYRO, mimo oczywistego architektonicznego charakteru, wyróżnia się delikatnie dekoracyjnym akcentem, który jednakże zupełnie nie odbiera jej prostoty.

Rodzina opraw VYRO cechuje się dużą elastycznością. Dzięki łatwo wymienialnym pierścieniom, pozwala łączyć różne warianty kolorystyczne

Dodatkowo producent zapewnia nam świetną jakością światła, wysoką skutecznością świetlną oraz dwa kąty świecenia do wyboru. Ulepszone parametry techniczne, łatwy montaż oraz kilka wariantów oprawy – z pojedynczym i podwójnym źródłem światła, w formie zaokrąglonej lub kwadratowej – sprawiają, że jest to idealna propozycja oświetlenia dla domów i mieszkań. Ponadto. VYRO dostępne jest również w wersji 230V, która za sprawą wyjątkowo kompaktowego źródła światła, może pochwalić się niewielkimi rozmiarami.

PROJEKTANT: AQFORM 2023

MATERIAŁ: aluminium malowane proszkowo

DOSTĘPNE KOLORY: struktura, mieszany W&B, B&W, zielono-złoty, taupe, terakota

DOSTĘPNE WERSJE: sufitowa

WYMIARY: h 104 mm, oprawa pojedyncza 70×70, oprawa podwójna 70×140

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: LED zintegrowany 2700K/3000K/4000K współczynnik CRI 90

ZASILANIE: 230V

PROTOKÓŁ ŚCIEMNIANIA: Phase-Control