Life Ideas

Jesteśmy dystrybutorem markowego i unikatowego oświetlenia. Importujemy bezpośrednio projekty i produkty najlepszych europejskich producentów oświetlenia dekoracyjnego i architektonicznego.

Zajmujemy się sprzedażą nowoczesnych lamp i oświetleniowych systemów architektonicznych do
wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. W swojej ofercie posiadamy lampy dekoracyjne i techniczne.

Dostarczamy fachowej porady oraz wsparcia projektowo – technicznego na każdym etapie współpracy.

Inwestycje, które realizujemy obsługujemy kompleksowo, dostarczając zarówno odpowiednio dobrane źródła światła jak i osprzęt elektryczny.

Naszą ofertę zamyka sukcesywnie uzupełniany, selektywny wybór mebli.

 

Zapraszamy do współpracy architektów wnętrz, deweloperów oraz inwestorów, a także sklepy stacjonarne i internetowe. Obsługujemy sprzedaż na terenie całego kraju, klientów z Warszawy zapraszamy do naszej siedziby, gdzie prezentujemy ekspozycję lamp wybranych producentów.

 

Piękne wnętrza to nasza pasja.

Często zdarza nam się być w jakimś miejscu po raz pierwszy i czuć się świetnie, komfortowo i przyjaźnie. Niebanalne elementy architektury budują klimat, nadają pomieszczeniom określony charakter. Uroda każdego wnętrza, po zmroku ma szanse zyskać nowe oblicze. Właściwie dobrane lampy uwydatniają i harmonijnie dopełniają jego piękno. Funkcjonalne meble, ich forma, kolorystyka i jakość znacząco wpływają na komfort życia.

Odpowiednio zaprojektowana i wypełniona treścią całość daje atrakcyjny końcowy efekt.

Zapraszamy do współpracy.

© Life Ideas 2013 made by AV & MM